Panel používateľa

Medinatural Čajovníkový olej 20ml

Medinatural Čajovníkový olej 20ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Jeden z najznámejších esenciálnych olejov, jeho použitie je takmer nekonečné. Je obzvlášť výhodné použitie v antifungálnych kompozíciách.

9,06 € s DPH

EAN: 5999883963906

Dostupnosť: Skladom

Ako prísada do dezinfekčných roztokov na plesne v ústach, zápal ďasien, mastnú, preťaženú, aknóznu pokožku, protiplesňové krémy na ruky a nohy, lupiny a problematickú pokožku hlavy. Používajte priamo na pokožku iba na akné a bradavice!
MediPrírodný esenciálny olej z čajovníka › Melaleuca alternifolia
 
Jeden z najznámejších esenciálnych olejov, jeho použitie je takmer nekonečné. Esenciálny olej z čajovníka má podobnú farbu ako voda, priesvitne číru a svetložltú farbu s mimoriadnym antiseptickým účinkom.
Esenciálny olej z čajovníka sa už po stáročia používa pre svoje silné fungicídne, protiinfekčné a hojivé účinky. Nepoužívať na osoby s precitlivenou pokožkou! Používajte priamo na pokožku iba na akné a bradavice!
 
Čo vám odporúčame?
Posilňovač imunity, prírodný protizápalový, antibakteriálny, protiplesňový a antivírusový. Je teda vynikajúci proti všetkým druhom infekcií a dokonca sa môžete spoľahnúť, že spustí niektoré chemikálie pre domácnosť.
 
Odparuje sa: nakvapkajte 5-8 kvapiek oleja z čajovníka do vodou naplnenej časti aromatickej žiarovky alebo do odparky. Má čistiaci a osviežujúci účinok. Stimuluje imunitný systém
 
Aromatický kúpeľ: 4 kvapky esenciálneho oleja rozmiešajte v lyžici mlieka alebo medu a pridajte do vody do kúpeľa.
Odporúčaná doba kúpania: 10-15 minút.
 
Kúpeľ nôh na starostlivosť o nohy náchylné na plesne: do lyžice soli pridajte 10-20 kvapiek esenciálneho oleja, potom ho rozmiešajte v 2-3 litroch vlažnej vody. Namočte do nej nohy na 15-20 minút.
 
Osviežuje pokožku nôh, má upokojujúci antiseptický účinok, znižuje zápach nôh.
 
Úprava mastných vlasov, proti lupinám: Na 15 ml šampónu (približne toľko, čo použijeme na umývanie vlasov raz) zmiešajte 3 kvapky esenciálneho oleja, potom vlasy umyte ako obvykle. Penu nechajte na hlave 3 minúty a potom opláchnite teplou vodou. Čajovníkový esenciálny olej má mimoriadne dobrý účinok na vlasy a pokožku hlavy. Znižuje svrbenie, reguluje tvorbu kožného tuku. Upokojujúci účinok, chráni pred lupinami.
 
Na odreniny, akné, svrbenie spôsobené uštipnutím hmyzom: 1 čajová lyžička olivového oleja sa zmieša s 1-3 kvapkami esenciálneho oleja, potom sa jemne vmasíruje do pokožky.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie