Panel používateľa

Medinatural Olej na uľahčenie dýchania 10ml

Medinatural Olej na uľahčenie dýchania 10ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vďaka obsahu eukalyptolu a mentolu vdýchnutie vytvára príjemný svieži pocit v dýchacích cestách a podporuje priechodnosť dýchacích ciest a ľahšie dýchanie. Jeho príjemná vôňa, odparená večer alebo v noci, vám pomôže relaxovať a v noci odpočívať.

4,40 € s DPH

EAN: 5999883963944

Dostupnosť: Skladom

Môžete to použiť
? nastriekané alebo odparené do vzduchu atomizátorom

? Suchá inhalácia ? nakvapkajte 1 kvapku esenciálneho oleja na tkanivo a potom vdýchnite vôňu 2-3 cm z nosa alebo jednoducho čuchajte jednu z injekčnej liekovky.

? Inhalácia parou s čistou vôňou ? Inhalácia s éterickým olejom čistí tvár a nosovú dutinu a môže zmierniť bolesti hlavy. Pri nádche, kašli, chrípke, angíne, laryngitíde, sínusitíde a tonzilitíde sa nadýchnite. Do 1 litra horúcej vody nakvapkajte 2–3 kvapky zmesi esenciálnych olejov uvoľňujúcich dych a potom si zakryte hlavu zatvorenými očami. Vdychujte teplú vodu a nie horúcu! Uvoľňuje sekréty a pomáha im ľahko odísť. Uvoľňuje dýchacie cesty.

? V saune

Zmes esenciálnych olejov MediNatural Breathing je vyrobená výlučne z prírodných esenciálnych olejov, aby posilnila vašu interakciu a bola účinnou pomocou vo svete aromaterapie. Zmes éterických olejov MediNatural je pre vás zložená z nasledujúcich 100% medinaturálnych esenciálnych olejov!

Levanduľový esenciálny olej
môžu byť s dobrou účinnosťou použité pri respiračných ťažkostiach. Dokáže zmierniť bolesť hrdla, zápal hrtana a zápal mandlí. Levanduľový esenciálny olej rozptyľuje sekréty, blokády,
dokonca môže pomôcť udržať vaše dýchacie cesty čisté, ak je váš nos upchatý kvôli alergickej reakcii.

Eukalyptový éterický olej
Jeho účinok je primárne proti respiračným ochoreniam a rozširuje sa aj na úľavu od bolesti. Eukalyptový esenciálny olej je vďaka svojim antivírusovým a baktericídnym účinkom mimoriadne účinný proti nádche, kašľu, chrípke, bolestiam hrdla, zápalu hrtana, sínusitíde a tonzilitíde. Uvoľňuje sekréty a pomáha im ľahko odísť. Eukalyptový éterický olej uvoľňuje dýchacie cesty. Zvyšuje prísun kyslíka do krvi, aby sa do buniek dostalo viac kyslíka a živín.

Esenciálny olej z mäty piepornej
Esenciálny olej z mäty piepornej má antibakteriálne, antivírusové, silné analgetické, chladivé, silné spazmolytické, posilňujúce účinky. Mentol je zodpovedný za svoju výraznú, okamžite rozpoznateľnú arómu. Olej upokojuje použitú nosovú sliznicu, uľahčuje dýchanie a svojimi výraznými antibakteriálnymi vlastnosťami môže podporiť hojenie čo najskôr.

Citrónový esenciálny olej
 Ako najdôležitejšie vlastnosti citrónového esenciálneho oleja je možné vyzdvihnúť dezinfekčné antimikrobiálne a antivírusové účinky, môže podporovať hojenie a dodávať energiu. Posilňujúce, antiseptické, má priaznivý vplyv na dýchací systém.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie