Panel používateľa

Medinatural Eukaliptusový olej 10ml

Medinatural Eukaliptusový olej 10ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

MediNatural Eucalyptus je príjemný, sviežo voňajúci esenciálny olej, ktorý je najobľúbenejším esenciálnym olejom do sauny. Okrem svojich osviežujúcich, povzbudzujúcich a koncentračných vlastností je eukalyptový éterický olej vynikajúci na čistenie dýchacích ciest, takže môže tiež pomôcť zmierniť choroby horných dýchacích ciest. Vďaka svojmu osviežujúcemu a obehovému účinku je preferovaný ako účinná látka v svalových relaxantoch, svalových bolestiach a antireumatických mastiach, ako aj v kozmetických prípravkoch na vypadávanie vlasov a lupiny.

3,60 € s DPH

EAN: 5999883963654

Dostupnosť: Skladom

Videli ste už koalu s nádchou?
Eukalyptový esenciálny olej je vďaka svojim antivírusovým a baktericídnym účinkom mimoriadne účinný proti nádche, kašľu, chrípke, bolestiam hrdla, zápalu hrtana, sínusitíde a tonzilitíde. Uvoľňuje sekréty a pomáha im ľahko odísť. Uvoľňuje dýchacie cesty. Zvyšuje prísun kyslíka do krvi, aby sa do buniek dostalo viac kyslíka a živín.

Extra tipy
The Šíreniu vyššie uvedených infekcií sa môžete vyhnúť postrekom alebo ich odparením do vzduchu atomizátorom.

Suchá inhalácia
? Naneste 1 kvapku esenciálneho oleja na tkanivo a potom vdýchnite vôňu 2-3 cm z nosa.

trenie hrudníka
Nose nos je upchatý horúčkou, chrípkou alebo uvoľňovaním hlienov, vykašliavaním, môžete si ho priložiť aj na trenie hrudníka, ktoré rozpúšťa sekréty a uvoľňuje s ním dýchacie cesty.
Vmiešajte 5 ml oleja pre starostlivosť o pleť Medinatural s 5 kvapkami eukalyptového esenciálneho oleja a vmasírujte do postihnutej oblasti večer pred spaním.

čistenie voňavej pary vdýchnutie
? Inhalácia esenciálneho oleja čistí tvár a nosovú dutinu, môže zmierniť bolesti hlavy. Pri nádche, kašli, chrípke, angíne, laryngitíde, sínusitíde a tonzilitíde sa nadýchnite
10 kvapiek esenciálneho oleja MediNatural Eucalyptus
10 kvapiek esenciálneho oleja MediNatural s vôňou citrónu a eukalyptu
 
Pridajte 2-3 kvapky zmesi do 1 litra horúcej vody, potom vdychujte so zakrytou hlavou a zatvorenými očami. Vdychujte teplú vodu a nie horúcu! Uvoľňuje sekréty a pomáha im ľahko odísť. Uvoľňuje dýchacie cesty.

Prírodná aromaterapeutická ústna voda
Túto ústnu vodu z eukalyptového esenciálneho oleja si môžete ľahko vyrobiť aj doma, obzvlášť dobre pôsobí na problémy s ďasnami, s ktorými zápasí mnoho ľudí. Osviežuje dych, čistí a dezinfikuje ústa, môže zmierniť zápal.
2-4 kvapky esenciálneho oleja zmiešajte s 1 dl vody a potom opláchnite.

Je vynikajúci na odstránenie plesní nôh, rúk a nechtov.

Kúpeľ na nohy na starostlivosť o nohy náchylné na plesne-lyžicu soli nakvapkajte 10-20 kvapiek esenciálneho oleja, potom vmiešajte 2-3 litre vlažnej vody. Namočte do nej nohy na 15-20 minút. Osviežuje pokožku nôh, má upokojujúci antiseptický účinok, znižuje zápach nôh.

Objem: 10ml

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie