Panel používateľa

Naturgold Bio Cestoviny z alakoru - Vreteno 250g

Naturgold Bio Cestoviny z alakoru - Vreteno 250g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Diabeticky výrobok BIO produkt Neobsahuje pridané cukor

Najpopulárnejšie cestoviny, najstaršie zrno. Dá sa veľmi dobre použiť na nespočetné množstvo obľúbených cestovinových jedál. Príjemná chuť, ktorá je s ostatnými neporovnateľná, uchváti všetkých labužníkov, jej vnútorné hodnoty očaria všetkých uvedomelých konzumentov.

1,43 € s DPH

EAN: 5999884686194

Dostupnosť: Skladom

 Odporúčame na prípravu chutných, bezlepkových a bezlepkových jedál zo 100% pravej lucerny. Ako je to s citlivosťou na lepok? Pretože sa toto staroveké zrno v mnohom líši od dnešnej pšenice, mnohí sa zaoberajú otázkou, či ho možno konzumovať v prípade citlivosti na lepok. Štúdia ukazuje, že hoci alakor nie je bezlepkovým zrnom, obsah gluténu v genotypoch pšenice alakor je výrazne nižší ako v študovaných odrodách pšenice chlebovej. Štruktúru lepku v nižšom veku a jeho vplyv na ľudský organizmus však môže určiť len ďalší výskum.

Cestoviny bez vajec.

Čistá hmotnosť: 250 g

Skladovanie: chránené pred slnečným žiarením, na suchom a chladnom mieste

Priemerná výživová hodnota / 100 g Energia: 1556 kJ / 367 kcal Tuky: 1,9 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g Sacharidy: 72,6 g z toho cukor: 2,6 g Diétna vláknina: 2,5 g Bielkoviny: 13,6 g Soľ: 0,025 Zloženie: organický alakor pšeničná múka, voda

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie