Panel používateľa

Vivam Rakytníková dreň 200ml

Vivam Rakytníková dreň 200ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Konzumácia a užívanie rakytníka zvyšuje účinnosť obrany nášho tela. Táto drobná plodina obsahuje viac ako 10 -krát viac vitamínu C ako pomaranče. Je tiež plný vlákniny, bielkovín, antioxidantov, minerálov a ďalších vitamínov (A, B1, B2, D, E, K). Poskytuje účinnú ochranu pred rakovinou.

3,86 € s DPH

EAN: 5999860152002

Dostupnosť: Skladom

Vedci pred niekoľkými rokmi testovali protirakovinový účinok rakytníka na potkanoch a dospeli k záveru, že antioxidant v plodoch ovocia zabraňuje poškodeniu buniek. Okrem toho môže v bunkách aktivovať proteíny, a tým ich chrániť pred škodlivými účinkami chemoterapie.

Čo je v našom tele menej, to ho nahradí, vyrovná. Obsahuje viac ako 100 bioaktívnych látok! Rakytník rešetliakový má veľmi vysoký obsah vitamínu E, ktorý je antioxidačným vitamínom, chráni naše telo pred voľnými radikálmi, blahodárne pôsobí na pokožku, jeho ochranný účinok na pokožku je dostupný aj pri aplikácii zvnútra.

    Má extrémne vysoký obsah vitamínov C a E, ktoré chránia bunky a pomáhajú udržiavať pružnosť pokožky a cievnych stien.
    Účinok posilňujúci imunitu, posilňujúci účinok
    Protizápalové
    Protirakovinové účinky
    Priaznivo pôsobí pri žalúdočných a dvanástnikových vredoch
    Rakytník rešetliakový je dobrý pre pokožku. Rakytník sa používa na liečbu popálenín, hojenia rán, infekcií a kožných chorôb. Všetko vďaka kyseline palmitoleovej v nej, ktorá blokuje škodlivé UV lúče, pomáha regenerácii
    Zlepšuje štruktúru vlasov, vďaka čomu sú oveľa žiarivejšie a plné života.
    Pomáha predchádzať srdcovým chorobám. Čínska medicína už dlho používa rakytník na liečbu srdcových problémov. Vedci testovali účinok u potkanov náchylných k mŕtvici v roku 2008 a následne hlásili pozitívne výsledky: citeľné zníženie krvného tlaku, srdcovej frekvencie a hladiny cholesterolu.

Zloženie: 100% rakytníková dreň

Objem: 200ml

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie