Panel používateľa

Bioaktív Modrý jód 30ml

Bioaktív Modrý jód 30ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Prof. DR. Doplnok stravy Bioactive Blue Iodine + vyvinutý tureckým Silvestrom je vhodný na prevenciu nedostatku jódu a dopĺňania jódu pre všetky vekové kategórie.

15,96 € s DPH

EAN: 59929765

Dostupnosť: Skladom

O jóde: Jód je biologický a mikroelement potrebný na fungovanie hormónov štítnej žľazy. Bez neho naše metabolické funkcie a ďalšie - takmer všetky naše fyzické a duševné funkcie - nebudú fungovať dobre.

Trvalý nedostatok jódu môže byť zodpovedný za nasledujúce zdravotné problémy, ktoré vám môže BIOACTIVE Blue Jod pomôcť liečiť.

    znížená funkcia štítnej žľazy (struma, metabolické poruchy, nadváha)
    emocionálne poruchy (podráždenosť, letargia, ospalosť, únava, vyčerpanie, zábudlivosť, smútok, intelekt, znížené mentálne schopnosti, zvýšený krvný tlak v mozgu)
    kardiovaskulárne ochorenia (ateroskleróza, arytmia, zvýšenie nízkeho krvného tlaku, zvýšenie priepustnosti kapilár)
    poruchy krvotvorby (pokles hemoglobínu)
    imunologická slabosť (bežné a dlhodobé infekčné choroby, prechladnutie)
    svalové a kĺbové ťažkosti (svalová slabosť, bolesť kĺbov, neuritída)
    edém, sťažnosti lymfatického obehu (celkový a peri-očný edém, edém stien krvných ciev, stagnácia tvorby a stiahnutia lymfy)
    bronchiálne a pľúcne ochorenia (astma, edém dýchacích ciest, bronchitída)
    gynekologické ochorenia (znížená sexuálna túžba, nepravidelné, silnejšie krvácanie, nedostatok cyklu, neplodnosť, časté potraty počas tehotenstva, predčasný pôrod, zápal pošvy, bežné infekcie, poruchy prsníkov, zápal cumlíka)
    fetálne a pediatrické choroby (plod s nedostatkom jódu vykazuje znížené schopnosti fyzického, mentálneho a nervového systému, menší objem mozgu a IQ)
    choroby kože, vlasov a nechtov (suchá, šupinatá koža, kožné choroby, suché, lámavé, padajúce vlasy, tenké, fragmentované, vrúbkované, matné nechty)

Bioaktívny modrý jód +, osvedčený desaťročiami vedeckého výskumu a vývoja a mnohými pokusmi na zvieratách, sa ľahko podáva, je ekonomický, dobre skladovaný, bez chuti, bez zápachu, stabilný, netoxický, neprchavý, inteligentný prípravok.

Modrý koloidný roztok bez chuti neštípe, nekazí sa a fľaša s objemom cca. Dospelému poskytuje suplementáciu jódu 200 dní.

Zachováva si svoju kvalitu: 12 mesiacov od výroby. (dátum exspirácie je uvedený na štítku).

Skladovanie: na chladnom mieste, medzi 4-20 ° C. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia!

Použitie: nakvapkajte na jazyk pred jedlom, alebo nakvapkajte predpísané množstvo denne do pohára čistej vody a vypite. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí!

Pred použitím pretrepte!

Neodporúča sa v prípade hypertyreózy.

Pred užitím akéhokoľvek lieku sa poraďte so svojim lekárom.

Kto môže užívať Bioactive Blue Iodine + a ako?

Bioaktívny modrý jód + sa odporúča nahradiť nedostatok jódu a môže sa užívať len v predpísanom množstve!

V závislosti od veku, stavu a predpisov prehltnite 1 alebo 2 alebo 3 kvapky denne instiláciou do jazyka alebo opláchnutím niekoľkých kvapiek v čistej vode raz denne pred jedlom. Pred každým použitím treba prípravok poriadne pretrepať.

Jedna kvapka bioaktívneho modrého jódu + zodpovedá 50 µg aktívneho jódu. Môže sa tiež konzumovať tak, že sa predpísaná denná dávka nakvapká do jedného litra čistej vody a vypije sa počas dňa.

Ak máte hyperaktívnu štítnu žľazu (hypertyreóza), mali by ste sa porozprávať so svojím lekárom o doplnení jódu, ak máte zápal štítnej žľazy alebo užívate L-tyroxín.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie