Panel používateľa

Bálint cseppek Hviednica prostredna - Kvapky 50ml

Bálint cseppek Hviednica prostredna - Kvapky 50ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Liečebné účinky: Kôpor pomáha tráveniu tým, že upokojuje hladké svaly tráviaceho systému, hrá preventívnu úlohu pri tvorbe črevných plynov a bojuje proti infekciám.

7,60 € s DPH

EAN: 5999559923050

Dostupnosť: Skladom

Balenie: 50 ml

Orálne použitie: Koronárny vazodilatátor, odporúčaný pri angíne pectoris, znižuje vysoký krvný tlak, dokonca nervového pôvodu, a má priaznivý vplyv na prekrvenie srdcového svalu. Použitím prvotriedneho posilňovača chuti do jedla, ktorý je tiež veternou turbínou, sa dá nadúvanie rýchlo zmierniť.

Je to obľúbené korenie, ktoré svojou príjemnou chuťou a vôňou stimuluje trávenie. Používa sa tiež ako prísada do črevných červov. Vodný extrakt zelených častí rastliny má upokojujúci účinok.

Je to prísada do čajových zmesí, ktoré pomáhajú vyberať mlieko, a je tiež vhodný na zníženie symptómov cestovnej choroby.

Vonkajšie sa používa aj pri očných zápaloch. Inhibuje tiež kolonizáciu húb Candida v črevách. Spomaľuje srdcový rytmus, stimuluje dýchanie, rozširuje cievy a kvôli týmto vlastnostiam môže dôjsť k zníženiu krvného tlaku.

Ak chcete zabrániť infekcii močových ciest, uviažte semená kôpru do ľanového vrecka a dajte ho do vody do kúpeľa.

Zloženie: Kôporový olej (kyselina linolová, kyselina olejová, kyselina myristová, kyselina palmitová, kyselina stearová, kyselina dokozánová, kyselina linolénová)

Kompozícia obsahuje viac ako 50% polynenasýtených mastných kyselín omega -6 a -3 mastných kyselín a mononenasýtené mastné kyseliny obsahujú kyselinu olejovú.

Výmena nasýtených mastných kyselín za nenasýtené mastné kyseliny (mononenasýtené mastné kyseliny a polynenasýtené mastné kyseliny) v strave pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

Spotreba: 2 ml denne (mokka lyžica)

Neprekračujte odporúčanú spotrebu!

Doplnok stravy nie je náhradou vyváženej zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu!

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste!

Zachováva si svoju kvalitu: do dátumu uvedeného na obale / produkte.

Výrobok nenahrádza vyváženú, zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Výrobok nelieči choroby! Výrobok nenahrádza lekárske ošetrenie! V prípade choroby prediskutujte jej použitie so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčaný denný príjem! Neužívajte tento liek, ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie