Panel používateľa

Dr.Chen Panenský čaj 15ks

Dr.Chen Panenský čaj 15ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Je potrebná postupná a dôkladná detoxikácia, aby sa zaistilo, že chudnutie nebude nepriaznivo ovplyvnené.

3,32 € s DPH

EAN: 5999883802137

Dostupnosť: Skladom

Balenie: 15x3 g.

Dávkovanie: Dvakrát denne - pred raňajkami nalačno a pred spaním - urobte odvar z 1 filtra. Spočiatku sa odporúča konzumovať 1 šálku odvaru denne večer, potom sa v závislosti od jednotlivca môže zvýšiť podľa potreby alebo podľa potreby skonzumovať dve šálky odvaru denne (ráno a večer).
Balenie filtra uľahčuje dávkovanie a prípravu čaju. Samotný hotový čaj má príjemnú arómu, nie je potrebné ho dochucovať.

Odporúčania na použitie panenského čaju:
• Skoro ráno, po prebudení, tradičná čínska medicína (TČM) pristupuje k tomu, že je dôležité očistiť a pomôcť pľúcam a črevám fungovať.
Čajový filter priveďte k varu s 2-3 dl vody, vmiešajte lyžicu medu a nechajte odstáť 15-20 minút.
• Večer je obzvlášť dôležité, aby si pečeň dokázala poriadne oddýchnuť.
Varte sitko na čaj s 2-3 dl vody, vmiešajte lyžicu medu a citrónovej šťavy, ktorá blahodárne pôsobí na pečeňový poludník, potom odvar prikryte a nechajte 15-20 minút odstáť.

Kontraindikácie: zápal obličiek, chronická gastritída.

Vďaka antioxidačnému účinku zeleného čaju v zmesi Virgin Tea pomáha neutralizovať voľné radikály, ktoré poškodzujú telo a podporuje imunitný systém. Pomáhajú udržiavať zdravie srdca a obehu a podporujú koncentráciu. Vďaka EGCG, ktoré obsahuje, podporuje účinnosť diéty. Garcinia cambogia podporuje premenu tukov na energiu, takže môže prispieť k účinnosti diéty na chudnutie. Senna prirodzeným spôsobom pomáha udržiavať pravidelnosť črevných funkcií, podporuje črevné funkcie a rytmus trávenia.

Upozornenie: Počas liečby sa vyhýbajte alkoholickým nápojom a korenistým, korenistým jedlám. Účinok čaju na rozpúšťanie tukov je možné zvýšiť konzumáciou väčšieho množstva bielkovín a menšieho množstva tuku a cukru. Čaj mierne zvyšuje frekvenciu močenia a stolice, ale za normálnu sa považuje stolica dvakrát až trikrát denne, ktorá je mäkšia ako obvykle. Konzumácia čaju sa neodporúča pacientom s nefritídou a chronickou gastritídou.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie