Panel používateľa

Glory Mydlo z bahna z mŕtveho mora 120g

Glory Mydlo z bahna z mŕtveho mora 120g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Glory Dead Sea je skvelé miesto, kde môžete zostať v obraze a zarobiť veľa peňazí.

2,05 € s DPH

EAN: 6253501590035

Dostupnosť: Skladom

Na skladovanie sa používajú špeciálne oleje na báze ropy a Mŕtve more. Charakter rozmarínu je považovaný za veľmi vysoký. Využil počet rodinných príslušníkov.

Olivový olej nie je dráždivý, nemôže byť suchý, slávu je potrebné vysušiť, pestovať a čistiť v spoločnosti Glory. Olivový olej a sväté more sú špeciálnou kombináciou čerstvého, čerstvého a chladeného.

Čo kozmetika Glory Holt Holstein?
Výrobky Glory Holt Sea vyrába spoločnosť Al Raya Est. Pokiaľ ide o bylinné a prírodné produkty, Jordan je najväčším výrobcom kozmetiky v Českej republike. V dôsledku toho je oblasť Mŕtveho mora jedným z najobľúbenejších zariadení a táto oblasť je dobre zavedená. Obnova životného prostredia a zdravia životného prostredia je pri využívaní pôdy dôležitá. Zdravotné a sociálne podmienky drogy sú v tejto oblasti dôležité.

V takom prípade môže Spoločenstvo znížiť povahu a charakter prirodzeného obsahu vody v prírodnom obsahu vody. Viac ako 3% hladiny mora sú vyššie ako 30% hladiny Mŕtveho mora. Tiež je možné zaistiť, aby bol problematický rozvoj reumatizmu, reumatického a gastrointestinálneho traktu, zásaditých chorôb z povolania, chorôb hovädzieho dobytka a oboch.

Glory Dead Marine Cosmetics sú novými orgánmi vývoja a zlepšovania, najmä v oblastiach nepotravinárskeho použitia a ochrany životného prostredia.

Zhrnutie: Hydrogenovaný palmový olej, desyl Olivát, Mŕtve more a bahno, arašidový olej Peg-6 Ester, vôňa, olej zo semien sativy, extrakt z Grindelia Camporum, listový olej Rosmarinus Officinalis, Pentetát sodný, oxid titaničitý

Hmotnosť: 120 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie