Panel používateľa

Mama drog Repík lekársky 50g

Mama drog Repík lekársky 50g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Reguluje činnosť pečene a žlče v malom lopúchu. Kyslosť moču a tvrdohlavý reumatizmus v prípade prasknutia končatín - vo forme kúpeľa.

0,91 € s DPH

EAN: 5998534500132

Dostupnosť: Skladom

Malý lopúch sa odporúča jedincom náchylným na tvorbu obličkových kameňov a obličkového piesku, predovšetkým ako prevencia. spolu s lnula a amika na zníženie toku bielej. Pri chronických ochoreniach pečene sa najdlhšie používajú určité ochorenia žlčových kameňov, ako je cholelitiáza, odvar z 5 g trávy s 1/2 litrom vody. Je veľmi výhodné ho použiť na drobný strapec ako domáci liek, ktorý zmierňuje ženské krvácanie a nedokáže liečiť črevný trakt a močový mechúr.

Na močovú inkontinenciu žien a nočné pomočovanie detí - Enuresis nocturna používame 4-10 g odvaru z 1/4 litra červeného vína. Hustý odvar z celej trávy je dobrý aj proti zápalu hrtana

Príprava čaju: 1 polievkovú lyžicu malého lopúcha pridajte do 1/4 litra vody, varte a nechajte krátko odstáť.

Čajová zmes (v prípade ochorenia pečene): 100 gramov malého lopúcha, 100 gramov galaju a 100 gramov mušlí je potrebných. Pridajte do 1/4 litra vody, prevarte a nechajte krátko odstáť. Z toho by ste ho mali vypiť jednou šálkou denne na prázdny žalúdok a potom počas dňa dvoma dúškami.

Na kúpeľ: na plný kúpeľ je potrebných 200 gramov.

Príprava masti: celá hrsť nasekaných listov, kvetov a stoniek sa zmieša s 250 gramami bravčovej masti.

hmotnosť: 50 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie