Panel používateľa

Dr.Immun Vlasový šampón 250ml

Dr.Immun Vlasový šampón 250ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Je vyrobený podľa jedinečne vyvinutej, chránenej receptúry!

5,54 € s DPH

EAN: 5999882088563

Dostupnosť: Skladom

Vedeli ste, že tradičné šampóny získavajú svoju farbu z umelých materiálov? Naopak, špeciálna, zlatohnedá farba nášho vysoko kvalitného produktu je spôsobená mimoriadne bohatým obsahom bylinného extraktu! Tiež neobsahuje syntetické vonné látky, jeho prírodný esenciálny olej má aromaterapeutický účinok!

Pravidelným používaním produktu je účinný pri znižovaní vypadávania vlasov, tvorbe lupín a nadmerného mastenia vlasov. Jeho účinné látky revitalizujú, regenerujú vlasové folikuly a stimulujú rast vlasov. Má antibakteriálne a fungicídne účinky. Jemne čistí pokožku hlavy.
(Stojí za zváženie: Pri príprave bylinkového čaju, tj. Extraktu, je farba hotového čaju vždy hnedá - svetlejšia alebo tmavšia hnedá v závislosti od druhu bylinky. Výsledkom sú bylinné šampóny rôznych farieb - napr. Zelený, žltý, biely. , priesvitné ... atď., je veľmi pravdepodobné, že budú zafarbené umelým farbivom, takže ich obsah bylinného extraktu je zanedbateľný!)

Použitie: Šampón naneste rovnomerne na vlhké vlasy, jemne vmasírujte a potom opláchnite. Opakujte umývanie vlasov a nechajte šampón pôsobiť 3-5 minút pred opláchnutím.

Pamätajte si, že regenerácia je proces, priebeh liečby je minimálne 3 mesiace! V prípade dlhotrvajúceho silného vypadávania vlasov a lupín odporúčame DR pre komplexnejší regeneračný účinok. Bylinný šampón na vlasy, vlasové kvapky a výživný olej na vlasy IMMUN 25. Prípravok nemá žiadny vplyv na úplne neaktívne, odumreté vlasové folikuly.

Zachováva si svoju kvalitu: 2 roky.
Skladovanie: na chladnom mieste, chránené pred svetlom.

Objem: 250ml

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie