Panel používateľa

Dr.Chen Originálny čínsky zelený čaj 20ks

Dr.Chen Originálny čínsky zelený čaj 20ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Popularita zeleného čaju je daná jeho mnohostrannými zdravotnými výhodami. Má vynikajúci účinok na uvoľnenie tukov, konzumáciou 3 šálok zeleného čaju denne je možné dosiahnuť chudnutie 1 až 2 kg za mesiac pri dodržaní ďalších potrebných zložiek zdravého životného štýlu. Hrá nielen úlohu pri udržiavaní zdravého trávenia - zelený čaj môže tiež zmierniť príznaky migrény a má preventívny účinok proti mŕtvici.

1,72 € s DPH

EAN: 6901118707017

Dostupnosť: Skladom

Ako piť zelený čaj?
Odporúča sa pripraviť ho vo vode medzi 60 ° C a 80 ° C, pretože niektoré účinné látky vo vriacej vode už nemajú priaznivý účinok. Namočte na 2 - 5 minút - ten istý zelený čaj je možné niekoľkokrát namočiť, tj. Možno z neho pripraviť nový čaj, ale v prípade viacnásobného namáčania predĺžime dobu namáčania.
aktívne zložky

zelený čaj: Potravinové doplnky sú podľa súčasných predpisov EÚ považované za potravinové doplnky a sú určené na doplnenie tradičnej stravy a obsahujú živiny v koncentrovanej forme. Napriek tomu, že doplnky stravy môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi, nie je dovolené pripisovať profylaktické alebo liečebné účinky prípravkom počas ich označovania, prezentácie a reklamy.

Výrobok nenahrádza vyváženú, zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Výrobok nelieči choroby! Výrobok nenahrádza lekárske ošetrenie! V prípade choroby prediskutujte jej použitie so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčaný denný príjem! Neužívajte tento liek, ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Balenie: 20ks

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie