Panel používateľa

Dr.Chen Vitamín C - Šetrný k žalúdku 600mg 30ks

Dr.Chen Vitamín C - Šetrný k žalúdku 600mg 30ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vitamínu C, ktorý je prospešný pre váš imunitný systém, sa nemusíte vzdávať kvôli nepríjemnému páleniu záhy. Odporúča sa tiež pre tých, ktorých žalúdok je citlivý alebo zápasí s preťažením kyselinou.

4,99 € s DPH

EAN: 5999883802410

Dostupnosť: Skladom

Charakteristika (hlavné účinné látky): Vitamín C.

Vitamín C má vysokú biologickú dostupnosť v žalúdku priaznivej forme bez kyselín, takže nespôsobuje pálenie záhy. S technológiou vyvinutou ako výsledok dlhých výskumných prác s výrazným obsahom askorbátu vápenatého.

Vitamín C si naše telo nevie vyrobiť, preto je dôležité, aby sme ho konzumovali v dostatočnom množstve. Hrá úlohu pri udržiavaní normálneho stavu imunitného systému, nervového systému, kolagénu, a teda ciev, kostí, zubov, chrupaviek, pokožky a ďasien. Zvyšuje vstrebávanie železa v potrave, ktorému by ženy mali každopádne venovať osobitnú pozornosť. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k udržaniu normálnych psychických funkcií a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Odporúča sa pre ľudí so zvýšenou fyzickou a psychickou záťažou a napätým, zvýšeným životným štýlom, ako aj pre fajčiarov.

Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: askorbát vápenatý; sorbitol (stabilizátor); mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy (prírastok hmotnosti); horečnaté soli mastných kyselín (objemové činidlá); oxid kremičitý (protipenivý); hydroxypropylmetylcelulóza (zahusťovadlo); oxid titaničitý (farbivo); polyvinylalkohol (stabilizátor); polyetylénglykol (leštidlo), polydextróza (stabilizátor); mastenec (proti hrudkovaniu); pomaranč S, indigokarmín (farbivo).

Účinné látky na 1 tabletu denne: 600 mg vitamínu C (NRV 750%) (639 mg askorbátu vápenatého)
NRV = referenčná hodnota denného príjmu pre dospelých

Kusy: 30 ks

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie