Panel používateľa

Bertalan Včelí peľ z kvetov 100g

Bertalan Včelí peľ z kvetov 100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Imre Bertalan začal včeláriť v roku 1985, s menom ktorého je teraz možné prepojiť celú rodinnú firmu. V rodinnej továrni na med tiež pracujú výlučne rodinní príslušníci.

1,92 € s DPH

EAN: 5997445390108

Dostupnosť: Skladom

Hlavnou oblasťou činnosti je výroba medu, ale rodina sa zaoberá aj balením a distribúciou sušeného peľu. Účinok medu na zdravie je známy už veľmi dlho, pretože obsahuje všetky látky potrebné na výživu buniek. Med Bertalan je pre spotrebiteľa kvalitným výrobkom.

Možno ho tiež nazvať jedným z najdôležitejších zdrojov bielkovín, pretože obsahuje 20 druhov aminokyselín. Z minerálov obsahuje najviac draslíka a fosforu. Je tiež bohatý na vitamíny, ale záleží na tom, z akého kvetu pochádza. Odporúča sa konzumovať najrozmanitejšie pele.

Liečivé účinky: Ľudová medicína založená na storočných skúsenostiach ponúkla, že peľ reguluje trávenie, je účinný proti hnačke a zápche. Zlepšite mentálny výkon. Pôsobí proti starším ľuďom s vysokým cholesterolom, problémami s pamäťou a ťažkosťami s koncentráciou. Zlepšuje fyzickú kondíciu, účinný pri slabosti, podvýžive, preťaženej fyzickej a psychickej záťaži, imunitnej slabosti a poruchách prostaty. Vďaka svojmu obsahu tripofánu môže byť vhodný proti vypadávaniu vlasov. Nepodávať osobám alergickým na peľ!

Aplikácia: Stojí za to konzumovať denne, odporúčaná dávka je 1 čajová lyžička. Ak máte zvláštnu chuť, môžete ju miešať v malých porciách niekoľkokrát denne, v horúcom čaji alebo ju môžete konzumovať zmiešanú s lyžicou medu.

Hmotnosť: 100 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie