Panel používateľa

Dr.Makai Semeno grécke 100g

Dr.Makai Semeno grécke 100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kľúčové oblasti činnosti: Regulácia pohlavných hormónov, zvýšenie sekrécie mlieka, antidiabetikum, zníženie hladiny cholesterolu, protizápalové látky, látka na zvýšenie chuti do jedla, tráviaca pomôcka, robotika, aterosklerotický inhibítor, zníženie hladiny glukózy v krvi.

3,65 € s DPH

EAN: 5990050605001

Dostupnosť: Skladom

Koho odporúčame konzumovať?
Konzumácia semien senovky gréckej má pozitívny vplyv na sekréciu mlieka dojčiacich matiek. Je to hlavná zložka stimulátorov rastu prsníkov. Jeho prírodné steroidy majú priaznivý vplyv na menštruačný cyklus. Má dobrý účinok na zmiernenie predmenštruačných symptómov (PMS), znižuje problémy s menopauzou a zmierňuje príznaky depresie. Môže byť účinný pri doplnení liečby anémie, nedostatku minerálov. Minerály a ďalšie zložky zohrávajú významnú úlohu vo vývoji osteoporózy. V prevencii.
Vďaka zvýšeniu chuti do jedla, tráviacemu, povzbudzujúcemu a protizápalovému účinku, vysokej výživovej hodnote a obsahu vitamínov (A, B1, B2, B3 / niacín /, B6, B12, D, E) je vhodný na posilnenie oslabeného tela v dôsledku choroba. Jeho horké látky zvyšujú slinenie. Jeho antidiabetické a cholesterol znižujúce účinky boli preukázané v klinických štúdiách. Zvyšuje produkciu pohlavných hormónov. Je to vynikajúci zdroj energie pre športovcov, vhodný na zvýšenie ich výkonnosti. Európska komisia schválila vnútorné použitie semien senovky gréckej, uznávajúc jej chuť k jedlu, slinenie, prekrvenie a mierne antiseptické účinky na vonkajšie použitie pri liečbe miestnych zápalov.

Upozornenie: kvôli sťahujúcemu účinku maternice by ho tehotné ženy nemali konzumovať!

Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných surovín. Pestuje sa v Maďarsku s výhradným právom. Semeno senovky gréckej Dr. Makaia je podporované 20 -ročným výskumom! Tento produkt je chránený niekoľkými patentmi a ochrannými známkami!

Hmotnosť: 100 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie