Panel používateľa

Györgytea Čajová zmes - Lipkavec obyčajný 100g

Györgytea Čajová zmes - Lipkavec obyčajný 100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Hormón štítnej žľazy je nevyhnutný pre fungovanie takmer všetkých našich orgánov a reguláciu nášho metabolizmu, takže jeho absencia alebo preťaženie spôsobuje ťažkosti.

11,99 € s DPH

EAN: 5999566588129

Dostupnosť: Skladom

Hormón štítnej žľazy je nevyhnutný pre fungovanie takmer všetkých našich orgánov a reguláciu nášho metabolizmu, takže jeho absencia alebo preťaženie spôsobuje ťažkosti.

Medzi choroby štítnej žľazy patrí nedostatočná a nadprodukcia. Porucha, resp. príznaky nedostatku hormónov zahŕňajú únavu, ospalosť, suché vlasy a pokožku, celkovú slabosť. Výsledkom je znížená srdcová frekvencia, vysoký cholesterol, zápcha, obezita, spomalený pohyb, bolesti svalov a kĺbov. Títo pacienti sú tiež náchylnejší na cukrovku.

V prípade nadmernej aktivity sa stáva pravý opak: sprievodným príznakom je nadmerná nervozita, nespavosť, hnačky, rýchly tlkot srdca, chudnutie.

Či už je štítna žľaza nedostatočne alebo nadmerne funkčná, bylinky, ktoré regulujú jej funkciu, sa dajú efektívne využiť. Je dobre známe, že bylinky, ktoré sa dajú použiť na ten istý účel, sa navzájom posilňujú vo forme zmesi.

Preto bola čajová zmes z obyčajného čaju (Thyroid Tea) vyrobená zo všetkých rastlín, ktoré môžeme použiť na liečbu problémov so štítnou žľazou.
Príprava

Lyžicu čajovej trávy (3 g) povarte s 2,5 dl vody a po 15 minútach prefiltrujte. Nepoužívajte kovový filter.
Spotreba

Pite jeden dúšok počas dňa, najlepšie bez korenia. Pred prehltnutím sa nahnite hlboko dozadu a kloktajte čajom. Pretože cieľom je nahradiť hormón štítnej žľazy, a pretože naše telo produkuje a využíva hormóny vo väčšej či menšej miere počas dňa, odporúčame ich postupnú konzumáciu. Môže sa tiež efektívne použiť na goiter (tiež známy ako goiter). Môžete ho piť s jednou šálkou denne po neobmedzenú dobu.
Kontraindikácie

Nie sú známe žiadne nepriaznivé účinky zmesi. Tehotným alebo dojčiacim ženám sa však odporúča, iba ak vám lekár povedal, aby ste počas dojčenia užívali hormonálne tablety. Neodporúča sa pre deti do 12 rokov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie