Panel používateľa

Györgytea Kostihojový extrakt 50ml

Györgytea Kostihojový extrakt 50ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Koreň čiernej nočnej kôry sa zvonka používa ako protizápalový prostriedok, najčastejšie na liečbu bolesti kĺbov, úrazov pri športe, modrín, podliatin a rastu kostí. Môže sa použiť na bolesti kĺbov v ramene, lakte, zápästí, bedrových kĺboch ??a kolenách. Je vhodný aj na zmiernenie rôznych bolestí chrbtice. Alkoholová tinktúra z čierneho nočníka je vynikajúca aj na liečenie zlomenín, nie je náhoda, že sa jej hovorí aj spájka: látky v nej pomáhajú vytvárať kostné lepidlo, kosti sa vriajú krajšie a rýchlejšie, ak sa zlomeninová časť aplikuje niekoľkokrát deň a večer po odstránení sadry. minimálne dva týždne.

5,99 € s DPH

EAN: 2000000000473

Dostupnosť: Skladom

Používa sa v dermatológii pri furunkloch a kŕčových žilách. Jeho priaznivý účinok je vďaka alantoínu, ktorý urýchľuje granuláciu a regeneráciu tkanív. Na vyvolaní účinku sa podieľajú aj činidlá. Alkaloidy sa rozpúšťajú vo vode aj v alkohole.

Na čo je ešte dobrá tinktúra čierneho slávika? Je to účinný liek proti bolesti, takže dokáže liečiť aj bolesti hlavy: boľavú, pulzujúcu časť treba trieť trikrát alebo štyrikrát.
Použite

Aplikujte tenkú vrstvu na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Nechajte vstrebať.
Tinktura čierneho slávika sa môže používať iba zvonka! Nesmie sa používať vnútorne, je zdraviu nebezpečný!
Kontraindikácie

Na otvorené rany by sa nemal používať alkoholický extrakt z čierneho nočníka. Nemá sa brať vnútorne. Nepoužívať u tehotných žien (nepoužívať zvonka).

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie