Panel používateľa

Trigramm Kokosový tuk 1000ml

Trigramm Kokosový tuk 1000ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA Bezlepku Bez laktózy VEGAN Neobsahuje pridané cukor Paleo

Do bratranca by sa mal pridať kokosový olej alebo kokosový olej pre ten istý kokosový olej.

4,78 € s DPH

EAN: 5998578130470

Dostupnosť: Skladom

1000 ml kokosového prášku; Predaj výrobkov značky Triumphal, predaj.

Použitie hasiacich prístrojov pod vysokým tlakom a na vysokej úrovni s použitím vysoko výkonného tela, ktoré možno použiť na použitie prírodných, prírodných a syntetických materiálov. Kyslá, nevarená, neprodukuje intenzívne kokosové jedlá, ale jedlá sa nedajú pripraviť. Prax, ktorá sa dala použiť v minulosti.

Malo by sa vydať kladné stanovisko. Na 90% cieľovej hmotnosti bude celková váha spoločného trhu stabilná, ale vo vysokorýchlostných oblastiach bude stabilný počet kvalitných pracovníkov. Nie je hydrogenovaný a neobsahuje náplň. Zároveň nie je možné zvýšiť množstvo potrebnej energie a okrem budúcnosti existuje aj určité množstvo spotreby energie.

Bakteriálne a antipyretické lieky sa používajú na imunizáciu, imunizáciu, doplnky výživy, doplnky výživy a na výrobu a ošetrenie látok. IR a obsah cukru sú v prítomnosti zmesi cukru a chemikálií pre chemický priemysel.

Extra: 100% čistý kokosový olej (nehydrogenovaný).

Celková kapacita 100 g: energia: 1033 kJ / 247 kcal, šírka: 100 g - obsah nabitého tuku: 86 g, cukrový hydrát: 0 g - voľný cukor: 0 g, biely: 0 g, soľ: 0 g, kolagén: 0 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie