Panel používateľa

Biorganik Bio Popcorn 500g

Biorganik Bio Popcorn 500g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Bezlepku Bez laktózy BIO produkt VEGAN

Kukurica je jedným z našich najstarších zŕn. Vznikla v Strednej Amerike, kde ju v mnohom využívali domorodci. Okrem iného vyskočili

2,44 € s DPH

EAN: 5999559310829

Dostupnosť: Skladom

Kukurica a popcorn sa rýchlo rozšírili po celom svete. Uprednostňovala ho jeho jednoduchosť a lacnosť. Prvý stroj na výrobu popcorn bol vyrobený v 19. storočí a jeho popularita odvtedy zostala neporušená.

Popcorn sa vyrába tak, že voda vo vnútri zŕn sa vplyvom tepla varí, takže sa vytvára vnútorný tlak, ktorý výbuchom opúšťa jadro.

Dôležitosť, účinky: Kukuričné ??jadro si zachováva svoje vnútorné hodnoty aj po prasknutí. Považuje sa za celozrnné, neobsahuje takmer žiadne bielkoviny a tuky, iba čisté sacharidy (vo forme škrobu). Jeho glykemický index je nižší ako u iných priemerných občerstvenia a jeho kalorická hodnota je tiež relatívne nízka (to tiež závisí vo veľkej miere od spôsobu jeho prípravy).

Použitie: Popcorn vyskakuje s popcorn alebo v krytej nádobe nad ohňom. Hotový popcorn môžete okoreniť, stočiť za studena lisovaného oleja alebo rozpustiť ochutený rastlinný margarín.

Zloženie: kukurica *
* = Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva


Obsah živín (v 100 g):
Energetická hodnota: 1466 kJ / 347 kcal
Tuk: 3,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g
Sacharidy: 64,2 g z toho cukor: 1,4 g
Bielkoviny: 9,2 g, Soľ: 0,015 g

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste!
Krajina pôvodu: Maďarsko

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie