Panel používateľa

Dr.Chen Prostayol forte - Kapsuly 40ks

Dr.Chen Prostayol forte - Kapsuly 40ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Na udržanie zdravia prostaty.

8,45 € s DPH

EAN: 5999883802403

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu:
- Dr.Chen Prostayol 6 forte kapsúl
- Na udržanie zdravia prostaty.


Priaznivý účinok:
- Na základe moderných vedeckých výsledkov je tento prípravok so 6 aktívnymi zložkami pre zdravie prostaty vylepšenou verziou tradičnej kapsuly Prostayol s tekvicovým olejom, malokvetou vŕbou, extraktom z trpasličích paliem a paradajkovým lykopénom na ochranu prostaty, veľkým koreňom žihľavy pre silnú močovina, dolná močová trubica s trojnásobným množstvom rybieho oleja pre lepšiu absorpciu aktívnych zložiek.
- Tekvicový olej a trpasličí palmový plod pomáhajú udržiavať zdravú funkciu prostaty.
- Rybí olej obsahuje priaznivý podiel polynenasýtených mastných kyselín, ktoré sa nazývajú omega-3 mastné kyseliny (EPA, DHA), ktoré môžu prispievať k zdraviu cirkulácie okolo prostaty, pretože pre optimálne vstrebávanie aktívnych zložiek je potrebný správny obeh.
- Okrem vyššie uvedeného veľký koreň žihľavy a prirodzene sa vyskytujúci lykopén pochádzajúci z paradajok posilňujú obličkový poludník a môžu prispievať k podpore prostaty.
- Vývoj problémov s prostatou nesúvisí iba s vekom, ale môže byť tiež výsledkom mnohých sedení (napr. Pred počítačom), nosenia tesných džínsov, silných tlakových účinkov chronickej zápchy a konzumácie príliš veľkého množstva mastného a ťažkého jedla, lieky, alkohol z príliš intenzívneho a stresujúceho životného štýlu.
- Vďaka aktívnym zložkám prípravku môže pomôcť udržať zdravie prostaty.


Zloženie:
- tekvicový olej, rybí olej, výťažok z koreňa žihľavy, extrakt z vŕby malokvetej, extrakt z trpasličích paliem, lykopén, želatína.


Návod na použitie:
- kapsulu 1x1 denne, ak je to potrebné, prehltnite ju dvakrát denne a zapite ju dostatočným množstvom tekutiny.


Skladovanie:
- Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie