Panel používateľa

Dr.Chen Malvový čaj 20ks

Dr.Chen Malvový čaj 20ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Stagnujúca stolica môže spôsobiť veľa problémov a zároveň čerpá veľa energie z tela. Dnešná tuková strava s nízkym obsahom vlákniny tiež prispieva k spomaleniu činnosti čriev. Pri správnom rytme trávenia sa človek cíti oveľa ľahší, uvoľnenejší. V priebehu rokov sa nám veľa spotrebiteľov poďakovalo za vďačné listy s poďakovaním. Je tiež dostupný v kapsulách alebo s čajovou kapsulou.

2,99 € s DPH

EAN: 5999883802557

Dostupnosť: Skladom

Na podporu trávenia pravidelné fungovanie čriev

List Senna pomáha udržiavať pravidelnosť črevných funkcií prirodzeným spôsobom, podporuje činnosť čriev, rytmus trávenia.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí. Používanie čaju sa neodporúča deťom do 12 rokov, tehotným a dojčiacim matkám v prípade citlivosti na niektorú zo zložiek. Môže sa používať 1 týždeň, potom si dajte prestávku!

Navrhované použitie: 1 filter zalejte šálkou horúcej vody (2 - 3 dl), nechajte zakryté cca. 15-20 minút. Môže sa jesť ľahko po večernom jedle.

Dávkovanie: Pripravte si odvar z 1 filtra dvakrát denne, ktorý sa konzumuje pomaly po dúšku a vychutnávajte si pitie čaju, keď preniká vnútorné teplo. Spočiatku si dajte 1 šálku čaju denne večer, potom sa podľa dennej potreby alebo potreby jednotlivca môže denná dávka zvýšiť na dve šálky čaju (ráno a večer).

Zloženie: list slezu, list senny

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie