Panel používateľa

Dr.Chen - Kapsuly kurkumy kolagénu forte 60ks

Dr.Chen - Kapsuly kurkumy kolagénu forte 60ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Pre celistvosť kĺbov, zdravie trávenia a pružnosť pokožky - doplnok výživy.

8,24 € s DPH

EAN: 5999561420189

Dostupnosť: Skladom

Pre celistvosť kĺbov, zdravie trávenia a pružnosť pokožky - doplnok výživy.

Balenie: 445 mg x 60 ks

Kurkuma je jedným z najslávnejších skvostov indickej gastronómie, jej popularita je neprerušená vďaka priaznivému fyziologickému účinku. Prispieva k udržaniu zdravia pečene a správnemu fungovaniu krvného obehu. Kurkuma pomáha udržiavať zdravé funkcie kĺbov a zdravie pokožky. Kolagén je dôležitou súčasťou štrukturálneho proteínu v chrupavke, koži a spojivovom tkanive.

Pre krásnu pokožku a zdravé kĺby je princípom TČM zabezpečenie kvalitného a pokojného spánku, ktorý udržuje zdravie meridiánu pečene. Pre pokojný spánok je najvhodnejšie obdobie od 23:00 do 3:00. Prispieva teda k čistiacej funkcii meridiánu pečene.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne, zapíjané dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Kurkumové jedlo, citrusový bioflavonoid, kolagén (typ II), kyselina hyalurónová plnená do želatínových kapsúl.

Aktívne zložky pre 2 kapsuly denne: kurkuma: 520 mg, citrusový bioflavonoid: 100 mg, kolagén: 40 mg, kyselina hyalurónová: 30 mg.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace matky, pacientov so žlčníkovými kameňmi! Kurkuma môže zvýšiť riziko krvácania u ľudí užívajúcich antikoagulanciá. Doplnok výživy nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie