Panel používateľa

Dr.Chen Ginseng Royal Jelly - Kapsule 30ks

Dr.Chen Ginseng Royal Jelly - Kapsule 30ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ženšen môže prispieť k zvýšeniu duševnej a fyzickej výkonnosti, zdravému fungovaniu nervového systému, posilneniu imunitného systému.

5,46 € s DPH

EAN: 7682501013036

Dostupnosť: Skladom

Ženšen môže prispieť k zvýšeniu duševnej a fyzickej výkonnosti, zdravému fungovaniu nervového systému, posilneniu imunitného systému.

Ženšen - zázračný koreň
Aktívne zložky v ženšene sú saponíny, oleje, fytosteroly, sacharidy, aminokyseliny, vitamíny a peptidy. Ženšen je známy svojou normalizačnou funkciou, posilňuje celé telo bez ohľadu na smer choroby, takže v prípade potreby stimuluje, ale má aj upokojujúci a upokojujúci účinok. Ženšen je látka, ktorá dokáže neutralizovať účinky stresu a vyvážiť fungovanie orgánov. Existuje tiež legenda o tom, že rastlina čistí vedomie, robí život úplnejším, príjemnejším, konkrétne zvyšuje jeho kvalitu. Podľa Číňanov môže človek liečiť tisíce druhov problémov, a preto ho môžeme s čistým svedomím nazvať „zázračným koreňom“. Podľa nich čím je koreň starší, tým má väčšiu hodnotu.

Rýchly efekt, ľahký
Ženšen obsahuje účinné látky, ako je ginsenosid, panakvilon, panaxín, ginsenín, kyselina panaxová a éterické oleje, ktoré pri vnútornom použití priaznivo ovplyvňujú fungovanie piatich hlavných orgánových systémov a zachovávajú duševnú a fyzickú sviežosť. Môžu pomôcť vitalite tela, hladkému fungovaniu mozgových procesov. Podporujú normálny krvný obeh, čo môže súvisieť s duševným výkonom a duševnou činnosťou.

Materská kašička je vysoko výživná, mliečna látka, ktorú produkujú včely. Včelia kráľovná, ktorá sa ním živí, žije oveľa dlhšie ako včely pracujúce. To si tiež všimlo v medicíne na celom svete a čoraz viac sa používa aj v medicíne. Včelia materská kašička obsahuje veľké množstvo bielkovín, širokú škálu aminokyselín, vitamínov, esterov, sacharidov a acetylcholínu.

Mäkké želatínové kapsuly Ginseng Royal Jelly sa odporúčajú dospelým bez ohľadu na vek alebo pohlavie.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne pred jedlom. Neodporúča sa pre diabetikov, astmatikov, ľudí citlivých na med a peľ, deti, tehotné a dojčiace matky, ľudí s vysokým krvným tlakom.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie