Panel používateľa

Dr.Chen - Vitamin C + Vitamín D3 + Zinok 105ks 1200mg

Dr.Chen - Vitamin C + Vitamín D3 + Zinok 105ks 1200mg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a nervového systému, podporuje tvorbu kolagénu, udržuje normálny stav kostí, chrupaviek, kože, krvných ciev, zubov a ďasien. Ako antioxidant podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom, zmierňuje únavu a vyčerpanie a zvyšuje vstrebávanie železa

10,67 € s DPH

EAN: 5999561421230

Dostupnosť: Skladom

Filmom obalená tableta s predĺženým uvoľňovaním, ktorá telu nepretržite dodáva 1 200 mg vitamínu C na tabletu.

Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a nervového systému, podporuje tvorbu kolagénu, udržuje normálny stav kostí, chrupaviek, kože, krvných ciev, zubov a ďasien. Ako antioxidant podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom, zmierňuje únavu a vyčerpanie a zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín D3 prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých kostí a zubov.

Zinok prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu normálnych kostí, k udržaniu normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov a duševných funkcií.

Účinné látky v dennej dávke (1 tableta):
    Vitamín C: 1 200 mg (NRV 1 500%)
    Vitamín D3: 20 µg (NRV 400%)
    zinok: 12 mg (NRV 120%)
    šípkový extrakt: 50mg
    výťažok z ovocia acerola: 30mg
NRV = odporúčaný denný príjem pre dospelých.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová), horečnaté soli mastných kyselín (proti spekaniu), mikrokryštalická celulóza (prostriedok na zvýšenie hmotnosti), síran zinočnatý, extrakt zo šípky, extrakt z ovocia aceroly, hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC - zahusťovadlo) (vitamín D).

Informácie
Doplnky výživy sa považujú za potraviny, a hoci môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže u jednotlivcov líšiť, nie je dovolené pripisovať alebo odvolávať sa na profylaktický alebo liečebný účinok pri ich označovaní, prezentácii a reklame.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie