Panel používateľa

Gal - Komplex - Kuracieho chupavky 90g

Gal - Komplex - Kuracieho chupavky 90g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Okrem kolagénu typu II teda prirodzene obsahuje aj kyselinu hyalurónovú a bez pridania aminoglykány, najmä chondroitín sulfát.

23,74 € s DPH

EAN: 5999568600614

Dostupnosť: Skladom

Nzymaticky predtrávený (hydrolyzovaný) extrakt z kuracích chrupaviek vyrobený vo Francúzsku, ktorý obsahuje nielen kolagén v chrupke, ale aj takzvanú chrupavku tvoriacu chrupavku. ďalšie zložky extracelulárnej matrice. Okrem kolagénu typu II teda prirodzene obsahuje aj kyselinu hyalurónovú a bez pridania aminoglykány, najmä chondroitín sulfát.

Navrhovaná konzumácia: Odporúčame konzumovať 1,5 g (= 3 ml alebo asi 1 mierne navŕšenú čajovú lyžičku) denne. Môže sa užiť kedykoľvek, s jedlom alebo bez jedla, najlepšie je však užiť ho pol hodiny pred športom alebo, ak máte problém s kĺbom, pol hodiny pred jeho použitím (napríklad pred veľkou prechádzkou) ). Môže sa užiť aj nalačno ráno. Stojí za to konzumovať rozpustené v malom množstve vody alebo inej tekutiny, pretože hoci má miernu chuť, nejedná sa o maškrtu, t. J. Je lepšia na ťahanie.

Neprekračujte odporúčanú spotrebu! Produkt nenahrádza vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Držte mimo dosahu detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie