Panel používateľa

Biomenü - Bio Chlorela tabletky 125g

Biomenü - Bio Chlorela tabletky 125g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ľahko stráviteľný prášok je prírodným zdrojom mnohých biologicky viazaných vitamínov, minerálov, aminokyselín, vlákniny a chlorofylu. Koncentrovaný obsah živín v jednej porcii tabliet BioMenü CHLORELLA zodpovedá menu zeleného šalátu v porcii pre dospelých. Môže stimulovať imunitný systém, zlepšovať črevné funkcie, chrániť bunky pred voľnými radikálmi a podporovať detoxikáciu tela.

9,91 € s DPH

EAN: 5999886305239

Dostupnosť: Skladom

hlorella je kompletná potravina, jej živiny sú koncentrované a ľahko sa vstrebávajú.

Okrem toho, že je úplným zdrojom bielkovín, obsahuje všetky vitamíny skupiny B, vitamín C a vitamín E a hlavné minerály (napríklad zinok a železo) v množstvách, ako sú doplnky výživy.

Priaznivé účinky:
    Detoxikačný detoxikátor ťažkých kovov
    Vynikajúci na doplnenie bielkovín
    Proti cukrovke
    Na reumu spoločný čistiaci prostriedok
    Protinádorový, znižuje vedľajšie účinky žiarenia
    Pôsobí posilňujúco imunitu
    Tráviaci účinok
    Horčík má náhradný účinok
    Pomáha znižovať telesnú hmotnosť a má alkalizujúci účinok
    Účinok proti IBS

Stimuluje imunitný systém, zlepšuje činnosť čriev, chráni bunky pred voľnými radikálmi a podporuje detoxikáciu tela. Pozitívne ovplyvňuje regeneráciu buniek, ako aj procesy hojenia rán, posilňuje odolnosť proti stresu a tlmí telesné pachy.

Užívanie: užívajte 3x2 500mg tablety denne s veľkým množstvom vody. Najlepšie je urobiť to všetko pol hodiny pred jedlom.

Informácie:
Výživové doplnky sa považujú za potraviny, a hoci môžu mať priaznivý fyziologický účinok, ktorý sa môže u jednotlivcov líšiť, ich označenie, prezentácia a reklama nesmú naznačovať alebo odkazovať na profylaktický alebo liečivý účinok.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie