Panel používateľa

Solio - Čierny rascový olej za studená lisovaný 100ml

Solio - Čierny rascový olej za studená lisovaný 100ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Za studena lisovaný olej zo semien čierneho kmínu má vysokú výživovú hodnotu, obsahuje veľa minerálov a aminokyselín, ktoré posilňujú obranyschopnosť imunitného systému.

7,60 € s DPH

EAN: 5997259371492

Dostupnosť: Skladom

Balenie: 100 ml

Za studena lisovaný olej zo semien čierneho kmínu má vysokú výživovú hodnotu, obsahuje veľa minerálov a aminokyselín, ktoré posilňujú obranyschopnosť imunitného systému. Čierny kmín môže byť vynikajúcim stimulantom tráviacich procesov, má tiež vlastnosti proti nadúvaniu a vetru. Môže pomôcť rozpustiť a vyprázdniť uviaznutý hlien v črevách. Môže sa tiež zvážiť pri gastritíde a črevných kataroch, ako aj pri očiste plesňového črevného traktu. Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam môže čierny kmín zmierňovať aj zápalové príznaky gynekológie a pankreasu. Zloženie obsahuje viac ako 50% polynenasýtených mastných kyselín, - omega-3 a -6 mastných kyselín - kyselina olejová z mononenasýtených mastných kyselín. Obsahuje vitamíny B1, B2 a B3. V zmesi s našim obľúbeným krémom je účinný aj pri liečbe kožných problémov: akné, ekzémy, plesňové infekcie, psoriáza.

Ľudské zdravie veľmi závisí od životného štýlu a výživy. Mnohým chorobám sa dá predchádzať a zvrátiť ich posilnením a udržaním nášho tela, zavedením potrebných a chýbajúcich prvkov a ich neustálou výmenou. Rastlinné oleje lisované za studena, ich polynenasýtené mastné kyseliny a vitamíny (A, D, E, F, B17) hrajú významnú úlohu pri udržiavaní nášho zdravia a prevencii chorôb. Naše telo túži po rôznych gurmánskych jedlách. K dosiahnutiu tohto cieľa prispieva korenie, ktoré premieňa jedlá na chutné a chutné jedlá. Okrem korenia na chuť do jedla a na podporu trávenia majú koreniny aj liečivý účinok. S ohľadom na vyššie uvedené sme vyvinuli našu špeciálnu rodinu solio jedlých a šalátových olejov lisovaných za studena, ktorá umožňuje každému ľahko a rýchlo pripraviť chutné jedlá. Dúfame, že vás naše výrobky bavia a pomáhajú vám pri vytváraní zdravšej výživy.

Navrhované použitie: 2-3 čajové lyžičky denne

Skladovanie: na suchom a chladnom mieste, mimo slnečného žiarenia.
Produkt nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Produkt nelieči choroby! Výrobok nenahrádza lekárske ošetrenie! V prípade choroby sa poraďte s lekárom o jeho použití. Neprekračujte odporúčaný denný príjem! Neužívajte tento liek, ak ste citliví alebo alergickí na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie