Panel používateľa

Dr.Chen - Kapsula horčíka B6 forte 30ks

Dr.Chen - Kapsula horčíka B6 forte 30ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Účinné látky v prípravku (horčík, vitamín B6) môžu prispievať k normálnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, nervového systému, predchádzať depresiám, zvyšovať koncentráciu, regulovať hladinu cholesterolu a udržiavať zdravie kostí a zubov.

3,91 € s DPH

EAN: 5999883802779

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dr. Chenpatika

Účinné látky v prípravku (horčík, vitamín B6) môžu prispievať k normálnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, nervového systému, predchádzať depresiám, zvyšovať koncentráciu, regulovať hladinu cholesterolu a udržiavať zdravie kostí a zubov.

Horčík: Horčík hrá dôležitú úlohu v metabolizme bielkovín, tukov a sacharidov, reguluje hladinu cholesterolu a prispieva k celistvosti kostí, zubov a ďasien. Je nevyhnutný pre správne fungovanie nervov a svalov vrátane srdcového svalu, čím znižuje riziko srdcového infarktu, mozgovej príhody, normalizuje krvný obeh. Jeden z najdôležitejších minerálov pre telo. Nachádza sa vo všetkých bunkách tela, hrá úlohu vo všetkých metabolických procesoch a je nevyhnutný pre správne fungovanie stoviek enzýmov. Pretože si telo nedokáže samo vyrobiť, je dôležité neustále ho externe nahrádzať. Nedostatok potrebného množstva môže spomaliť rast kostí, spôsobiť arytmie a zvýšiť riziko trombózy a smrti myokardu. Môže tiež spôsobiť depresie, opakujúce sa bolesti hlavy, závraty, poruchy koncentrácie, poruchy správania, stratu chuti do jedla, vysoký krvný tlak a tvorbu kameňov šťavelanu vápenatého.

Vitamín B6: Chráni zdravie srdca, znižuje pravdepodobnosť vzniku opuchov, stabilizuje hladinu hormónov u žien. Hlavnou funkciou pyridoxínu (vitamín B6) je regulácia metabolizmu bielkovín a aminokyselín. Reguluje a obnovuje produkciu bielkovín v tele, funkciu nervových buniek a epiteliálneho tkaniva. Antikoncepčné tabletky, niektoré antibiotiká a lieky na kardiovaskulárne problémy výrazne znižujú jeho účinky. Jeho nedostatok ovplyvňuje celé telo, príznaky sa môžu vyskytnúť v ktoromkoľvek orgáne, primárne však citlivo reaguje mozog a nervový systém. Môže sa vyskytnúť anorexia, nevoľnosť, zvracanie, hnačky, môžu sa vyskytnúť záchvaty a kožné lézie v dôsledku nadmernej tvorby kožného mazu upozorňujú na potrebu okamžitej výmeny.

Rýchle zmeny moderného sveta, spoločnosti, životného prostredia je pre ľudské telo ťažké sledovať. Zlý spánok, stres, únava sú sprevádzané v mnohých prípadoch. Preto je dôležité prijímať čoraz väčšie množstvo doplnkov horčíka a vitamínu B6. V minulosti bolo dostatočné menšie množstvo minerálov a vitamínov, v súčasnosti je však potrebných viac kvôli zmenám v environmentálnych faktoroch.

Prípravok obsahuje 1 000 mg laktátu horečnatého s priaznivou biologickou dostupnosťou. Spolu s vitamínom B6 podporujú vyvážené fungovanie nervového systému, aby uľahčili prekonávanie prekážok, s ktorými sa stretávame v každodennom živote v dôsledku nášho hektického a hektického životného štýlu.

Horčík aj vitamín B6 môžu hrať úlohu vo vyváženom fungovaní nervového systému. Horčík je potrebný na udržanie štruktúry kostí a zubov, na normálnu funkciu svalov a na udržanie zdravia srdca. Je nevyhnutný pre procesy výroby energie v tele, podieľa sa na syntéze bielkovín a na procesoch bunkového delenia. Okrem účinku na nervový systém sa vitamín B6 podieľa na krvotvorných procesoch, môže prispievať k správnemu fungovaniu imunitného systému a môže hrať úlohu v metabolizme bielkovín, sacharidov a tukov.

Dávkovanie (použitie): 1 tableta prehltnutá denne s tekutinou

Zloženie: laktát horečnatý, objemové činidlo: stearát horečnatý, stabilizátor: síran vápenatý, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, filmový obal: HPMC, PEG, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Aktívne zložky pre denné dávkovanie:

    1 000 mg laktátu horečnatého (123,3 mg horčíka, NRV 32,8%),
    Vitamín B6: 1,4 mg (100% NRV).

NRV = odporúčaná denná dávka pre dospelých

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie