Panel používateľa

Dr.Chen - Probiotikum forte kapsuly 60ks

Dr.Chen - Probiotikum forte kapsuly 60ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Inulín (fruktooligosacharid, prírodná vo vode rozpustná vláknina) je populárnou potravinou pre prospešné baktérie, ktorá sa vo veľkom množstve dodáva priamo do čreva, aby sa podporil ich rýchly rast.

10,18 € s DPH

EAN: 5999883802571

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dr. Chenpatika

Inulín (fruktooligosacharid, prírodná vo vode rozpustná vláknina) je populárnou potravinou pre prospešné baktérie, ktorá sa vo veľkom množstve dodáva priamo do čreva, aby sa podporil ich rýchly rast.
To tlmí aktivitu škodlivých baktérií a pomáha odstraňovať toxíny podľa vlastného výberu z tela.
Duálna regulácia zlepšuje mikro-rovnováhu celého tela.
Prípady mnohých oslabených pacientov preukázali, že samotná náhrada inulínu nie je dostatočná a k zavádzaniu prospešných baktérií a podpore ich rastu musí dôjsť paralelne.
Táto kapsula obsahuje veľké množstvo inulínu (360 mg) a miliardy dlhodobo pôsobiacich prospešných baktérií (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum).

Dvojakým účinkom produktu prispieva k zdravému fungovaniu celého črevného systému a tela.
Výrobok je vyrobený novým typom špeciálnej výrobnej technológie, aby si vysoko citlivé probiotiká z dlhodobého hľadiska zachovali svoje prospešné vlastnosti.
Prispieva k tomu aj dvojité balenie z hliníkovej fólie.

Dôležitým aspektom vo vývoji bolo, že aktívne zložky boli rezistentné na tráviace šťavy, takže prospešné baktérie a inulín mohli bez poškodenia vstúpiť do črevného traktu.

Prípravok sa používa hlavne u stredných a starších ľudí, najmä po liečbe antibiotikami alebo po dlhodobom užívaní hormonálnych a iných liekov.
Jeho použitie môže byť prospešné aj pre tých, ktorí vykonávajú intenzívnu duševnú prácu.

Odporúčané dávkovanie: 2 x 1 alebo 2 kapsuly denne, pred raňajkami a po večeri, zapité dostatočným množstvom tekutín.

Pozor:
Doplnky výživy nie sú lieky, nemajú liečivý účinok, nie sú vhodné na liečbu alebo prevenciu chorôb. Potravinové doplnky sú potraviny, takže na potraviny sa vzťahujú všeobecné pravidlá ich označovania (nápisy na štítkoch, akékoľvek značky na štítkoch, obaloch atď.) A ich reklama. Označovanie, vystavovanie a reklama výrobkov preto nesmú tvrdiť ani naznačovať, že doplnok výživy je vhodný na prevenciu, liečbu alebo liečenie chorôb. Pamätajte na to pri čítaní popisov a reklám výrobcov!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie