Panel používateľa

Gal - Omega-3 kapsule 60ks

Gal - Omega-3 kapsule 60ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Najčistejšou, najčerstvejšou a vysoko využiteľnou kapsulou je rybí olej s extra vysokým obsahom účinných látok.

14,23 € s DPH

EAN: 5999885398928

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Gal

Najčistejšou, najčerstvejšou a vysoko využiteľnou kapsulou je rybí olej s extra vysokým obsahom účinných látok.

GAL Omega-3 Eco

Používame prírodnú verziu koncentrátu rybieho oleja Golden Omega, pretože sa vyrába z divých malých rýb s nulovou ekologickou stopou, pri rybolove sa zachováva biodiverzita a pri modernej výrobnej technológii nevzniká zbytočný odpad ani znečisťujúce látky.

Spracovanie rýb sa začína okamžite po podaní námietky, bez skladovania .

Olej získaný z už čistej ryby je dokonca molekulárne vyčistený novým, patentovaným procesom, vďaka ktorému je obsah omega-3 2–3x a nedajú sa zistiť ani žiadne nečistoty. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny v prírodnej forme, nie v široko používanom, voliteľnom označovaní, lacnej forme etylesteru.

Aby sme si dlho zachovali sviežosť, stabilizovali sme ho našou vlastnoručne vyvinutou antioxidačnou zmesou, prírodným komplexom vitamínu E (8 druhov tokoferolu + tokotrienolu) obsahujúcim červené palmové ovocie s certifikátom RSPO („priateľské k orangutanom“) z udržateľnej farmy. a antioxidanty získané chemicky (takzvaná superkritická extrakcia) z gréckeho šalvie.

Dávkovanie: Užívanie 1 kapsuly denne je dostatočné na to, aby sa všetky účinky omega-3 prejavili na mozgu, očiach a kardiovaskulárnom systéme.

Neprekračujte odporúčanú spotrebu! Produkt nenahrádza vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Držte mimo dosahu detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie