Panel používateľa

Gal - Vitamín K2+D3 kvapky - Forte 20ml

Gal - Vitamín K2+D3 kvapky - Forte 20ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Ukázalo sa, že vitamín K1 sa v posledných rokoch konzumuje vo veľmi veľkom množstve a môže zvýšiť produkciu vitamínu K3 v tele. Zistilo sa tiež, že jeho značná časť sa v našich tkanivách premieňa na vitamín K2. Preto kvapky doplnku výživy K-komplexu obsahujú okrem vitamínu K2 aj veľké množstvo vitamínu K1.

15,72 € s DPH

EAN: 5999885398782

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dr. Chenpatika

A XX. V prvej polovici dvadsiateho storočia slávny zubár a cestovateľ po svete Dr. Weston Price, ktorý bol prezidentom výskumného oddelenia Americkej zubnej asociácie desať rokov a pol, urobil a zverejnil niekoľko pozorovaní, ktoré vtedajší neznámy materiál s názvom „Activator X“ pre zdravé zuby a kosti. Vyrobil špeciálny maslový koncentrát, ktorý ho obsahoval vo veľkých množstvách a bol schopný liečiť dokonca aj zubný kaz bez vŕtania. Od tej doby bol tento záhadný aktivátor X identifikovaný s vitamínom K2! Tento špeciálny maslový extrakt obsahoval hlavne vitamín K2 a D3 a menšie množstvo vitamínu A.

 Ukázalo sa, že vitamín K1 sa v posledných rokoch konzumuje vo veľmi veľkom množstve a môže zvýšiť produkciu vitamínu K3 v tele. Zistilo sa tiež, že jeho značná časť sa v našich tkanivách premieňa na vitamín K2. Preto kvapky doplnku výživy K-komplexu obsahujú okrem vitamínu K2 aj veľké množstvo vitamínu K1.

Vysoko dávkové vitamíny K1, K2 a K3 tiež preukázali protirakovinové účinky v mnohých klinických štúdiách. Vitamín K2 má okrem tvorby a udržiavania zdravých kostí a zubov aj mnoho ďalších priaznivých účinkov (napr. Alzheimerova choroba, citlivosť na inzulín).

Z našich potravín sa vitamín K2 nachádza vo významnom množstve iba v živočíšnych vnútornostiach (hlavne v mozgu, dreni, pečeni a semenníkoch) a vo veľmi drahých syroch zrejúcich viac ako rok a pol (napr. Parmezán).

Buďte opatrní, aký prípravok na vitamín K2 si vyberiete a koľko ho užijete!

Existuje niekoľko druhov vitamínu K2:

  V prípade K2 MK-4 (menachinón-4) väčšina výskumov zistila, že je účinná iba pri mega dávke od 15 000 do 45 000 mcg, pretože sa z krvi úplne vylučuje veľmi rýchlo, v priebehu 1 - 2 hodín.

Na rozdiel od toho je K2 MK-7 (menachinón-7) už účinný v dávkach medzi 45 a 200 µg, pretože sa pomaly vylučuje a zostáva merateľný v krvi po dobu 2 - 3 dní.

Niekoľko produktov na trhu v Maďarsku bohužiaľ tiež používa menachinón-4 v neúčinných množstvách (napr. 100 µg, aj keď sa preukázalo, že je úplne neúčinný až do 1 500 µg). Čo je ešte horšie, je to, že tieto produkty neindikujú, aký menachinón obsahujú, takže kupujúci berie za drahé peniaze prakticky prázdne kapsuly. Preto sa uistite, že kupujete iba produkt, ktorý je na ňom označený. Ak nie, určite informujte výrobcu a požiadajte ho o dôkaz, akú formu vitamínu K2 obsahuje. Ak menachinón-4, užite 15-45 tisíc mikrogramov, ak menachinón-7, potom stačí 45-200 µg.

Bohužiaľ tu stále nie je koniec, pretože menachinón-7 a -4 môžu byť tiež tzv. cis a trans formy. V prírode sa vyskytujú iba trans-menachinóny, a to je účinná forma (pravý opak mastných kyselín). Cis-menachinóny sú neúčinné. Synteticky vyrobené vitamíny K2 obsahujú tiež veľké množstvo cis-menachinónov!

V našom produkte používame iba prirodzene sa vyskytujúci transformant menachinón-7, najaktívnejšiu verziu vitamínu K2, ktorý je vyrobený z kvetových éterických olejov a nie je extrahovaný z baktériou fermentovaných izolátov sójových bielkovín (tieto sa mylne nazývajú natto-extrakt a tiež ich obsahujú v ich prirodzenej transformačnej forme). aktívny menachinón-7).

Vitamíny K2 a K1 sa rozpúšťajú v extrakte z kokosového a palmového oleja (tzv. MCT olej), čo ďalej napomáha ich absorpcii. Vďaka svojej vysokej stabilite obsahuje prírodný komplex vitamínu E, to znamená zmiešané tokoferoly, ktoré sa získavajú zo slnečnice a nie zo sóje. Neobsahuje žiadne prísady!

Účinky pravidelného príjmu vysokých dávok vitamínu D3 (5 - 10 000 IU, tj. 50 - 100 µg) na znižovanie rizika rakoviny, zvyšovanie imunity a nespočet ďalších účinkov na zachovanie zdravia nemožno takpovediac preceňovať. nevyhnutné pre naše zdravie. Pretože však vitamín D3 zvyšuje absorpciu vápnika, môže tiež zvyšovať ukladanie vápnika v cievach a mäkkých tkanivách bez vitamínu K2. Aby sa tomu zabránilo, min. Vyžaduje sa 45 mcg K2 MK-7. Preto sme vytvorili našu prípravu K2 + D3. Z toho môžete bezpečne brať veľké množstvo vitamínu D3 konzumáciou 1 - 2 porcií denne. K-komplex Forte a K2 + D3 Forte sú už korenistejší tovar, ale pre tých, ktorí si to môžu dovoliť, odporúčam konzumovať z nich 1 - 2 porcie denne.

Celkovo ide o to, aby ste prijali 45 - 200 µg K2 MK-7 a 5 - 10 000 NE vitamínu D3 denne. Odporúča sa množstvo vitamínu K1 okolo 1 000 mikrogramov. Je tiež bezpečné prijímať oveľa väčšie množstvo vitamínov K1 a K2.

Pre zaistenie správnej absorpcie a stability obsahuje náš produkt aktívne zložky rozpustené v organickom MCT oleji získanom z palmového a kokosového oleja, certifikovaného BIO aj RSPO, v prírodnej forme, tj. Vitamín D3, vitamín K1 a vitamín K2 bioaktívny MK- 7. ktorý sa vyrába zo zložiek oleja z kvetovej esencie a nie zo sóje.
Zloženie: Organický (bio) MCT olej (bio palmový a kokosový olej), fylochinón (vitamín K1), menachinón-7 (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D3), prírodný antioxidant: vitamín E (zo zmiešaných tokoferolov).

Účinná látka v 1 dávke (12 kvapiek)

     Komplex vitamínu K 1 000 mcg (RDA * 1333%)
     Vitamín K1 (fylochinón) 900 mcg (RDA * 1200%)
     Vitamín K2 MK-7 100 mcg (RDA * 133%)
     (menachinón-7)
     Vitamín D3 (cholekalciferol) 4 000 NE = 100 µg (RDA * 2 000%)


* Odporúčaný denný príjem pre dospelých


Odporúčame konzumovať 12 kvapiek denne, nakvapkať priamo do úst alebo zmiešať s jedlom. Najlepšie je jesť to s prvým jedlom dňa. Nemiešať s tekutinami!
1 fľaša obsahuje ~ 60 porcií
Neprekračujte odporúčaný denný príjem! Doplnok výživy nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie