Panel používateľa

Gal - Dobytok kolagén peptid - Prášok 300g

Gal - Dobytok kolagén peptid - Prášok 300g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

V našom produkte je kolagén už prítomný vo forme peptidov, tj. Je predtrávený a hydrolyzovaný. Jeho vstrebávanie je teda už dobré a nezaťažuje naše trávenie. Tento kolagénový peptid (hydrolyzovaný hovädzí kolagén), ktorý ťažko vyžaduje trávenie, pomáha udržiavať mladistvú pružnosť pokožky a správne fungovanie a pružnosť kĺbov. Účinok na pokožku a kĺby sa preukázal iba v súvislosti s konzumáciou kolagénových peptidov, nie v prípade vopred netráveného (požitého) kolagénu. (Je však dôležité poznamenať, že nestrávený kolagén z potravy má podľa niektorých odborníkov dobrý vplyv na žalúdočnú a črevnú sliznicu). Priaznivé účinky tohto kolagénu a fyziologické výhody jeho konzumácie sa nelíšia od účinkov nášho prasačieho kolagénu.

12,76 € s DPH

EAN: 5999886937430

Dostupnosť: Skladom

V našom produkte je kolagén už prítomný vo forme peptidov, tj. Je predtrávený a hydrolyzovaný. Jeho vstrebávanie je teda už dobré a nezaťažuje naše trávenie. Tento kolagénový peptid (hydrolyzovaný hovädzí kolagén), ktorý ťažko vyžaduje trávenie, pomáha udržiavať mladistvú pružnosť pokožky a správne fungovanie a pružnosť kĺbov. Účinok na pokožku a kĺby sa preukázal iba v súvislosti s konzumáciou kolagénových peptidov, nie v prípade vopred netráveného (požitého) kolagénu. (Je však dôležité poznamenať, že nestrávený kolagén z potravy má podľa niektorých odborníkov dobrý vplyv na žalúdočnú a črevnú sliznicu). Priaznivé účinky tohto kolagénu a fyziologické výhody jeho konzumácie sa nelíšia od účinkov nášho prasačieho kolagénu. Je však dôležité zdôrazniť, že naša hovädzia kolagénová surovina pochádza výlučne z pasenia dobytka pasúceho sa na tráve a z šetrného chovu zvierat.

Dávkovanie: Odporúča sa konzumovať 10g (1 kopcovitá polievková lyžica) denne 1 alebo 2 krát denne. Nemá žiadnu chuť, ale kvôli jeho ľahkému zápachu stojí za to pomarančový džús, kakao alebo napr. mieša sa do krémovo-vanilkového nápoja, ktorý ho dokonale zakryje.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie